אודותי 

שמי קרן הירשפלד (M.A) בפסיכולוגיה חינוכית יישומית, בוגרת מסלול פסיכותרפיה דינאמית במכון פסגות. אני מטפלת בקליניקה הפרטית שלי מזה 10 שנים, תוך התמקדות ב- CBT – טיפול קוגניטיבי התנהגותי.

במקביל לפרופסיה המרכזית בה אני עוסקת, אני מעשירה את עצמי באופן קבוע, בקורסים והשתלמויות בתחומי הנפש והרוח. בין הקורסים השונים למדתי מיינדפולנס, הדרכת הורים, פסיכולוגיה חיובית, אימגו, תקשורת מקרבת, קואצ'ינג ועוד.

לאורך השנים, אני עובדת במקביל לקליניקה הפרטית, גם במגזר הציבורי. אני מטפלת בילדים, מעבירה הדרכות הורים, הרצאות, מנהלת צוות טיפולי ומנחת סטודנטים לייעוץ חינוכי.

גישתי הטיפולית המקצועית נבנתה במהלך השנים מתוך השכלתי, ניסיוני המקצועי והאישי.
אני מטפלת במספר גישות: הגישה הדינאמית, הגישה הפסיכותרפית (CBT) וגישת הכוחות "פסיכולוגיה חיובית". בגישות אלו הדגש על הכוחות והיכולות של האדם, האמונה שכל אדם באשר הוא יכול לעשות שינוי בחייו, בין אם השינוי הוא מתוך רצון לשפר את חייו ולהגיע למיצוי עצמי ובין אם השינוי עמוק ובו מבקש המטופל לשנות דפוסי חשיבה וו/או דפוסי התנהגות הנוגעים לחייו ומונעים ממנו תחושת סיפוק.

אני רואה את האדם כישות שלמה, ומאמינה כי טיפול אפקטיבי, הוא טיפול בו אני כמטפלת קשובה לצרכיו של המטופל ולסגנונו האישי ומתוך כך, אנו בוחרים יחדיו את התהליך הטיפולי המתאים ביותר עבורו.

לקביעת פגישה ו/או התייעצות, מלאו את הטופס ואחזור אליכם

דילוג לתוכן